hayal-iconn.png (6 KB)

Hayal Oda Kokusu 150ml

8684420770174
Yorumlar (0)
Yorum Yap
Sandal Ağacı | Amber | Karabiber

Sizin için seçkin esanslardan özel olarak hazırladığımız Hayal, yaratılma serüvenini; hayatın hayalle beslenen döngüsünden aldı.
1.400,00 TL
1.400,00 TL
Koku Notaları

Sandal Ağacı

Sandal ağacı kokusu, sandal ağacının özünden gelen tatlı, odunsu ve kremsi bir kokudur. Bu koku genellikle sıcak, huzur verici ve rahatlatıcı bir koku profiline sahiptir. Sandal ağacı kokusu, parfüm endüstrisinde sıkça kullanılan bir bileşendir ve genellikle çeşitli parfümlerde, kozmetik ürünlerinde ve aromaterapi uygulamalarında bulunabilir. Kokusu, derinlik, sıcaklık ve kalıcılık ile tanınır ve genellikle sofistike ve lüks bir hava yaratır.

Amber

Amber kokusu, amber reçinesinden veya sentetik olarak oluşturulan bir bileşikten elde edilen zengin, tatlı, odunsu ve biraz da baharatlı bir kokudur. Bu koku genellikle sıcak, derin ve çekici bir koku profiline sahiptir. Amber kokusu, parfüm endüstrisinde sıkça kullanılan bir bileşendir ve genellikle lüks ve sofistike parfümlerde bulunur. Kokusu, kalıcılığı ve çekiciliği ile bilinir ve genellikle egzotik, zengin ve baştan çıkarıcı olarak tanımlanır.

Karabiber

Karabiber kokusu, karabiber bitkisinin kurutulmuş meyvelerinden elde edilen keskin, baharatlı ve sıcak bir kokudur. Bu koku genellikle güçlü, taze ve biraz da acı bir koku profiline sahiptir. Karabiber kokusu, mutfaklarda sıkça kullanılan bir baharat olduğu gibi parfüm endüstrisinde de kullanılır. Kokusu, canlandırıcı, enerjik ve çekici bulunabilir, ancak bazıları için çok yoğun olabilir.

Ürün Açıklaması

Hikayesi

Sizin için seçkin esanslardan özel olarak hazırladığımız Hayal, yaratılma serüvenini; hayatın hayalle beslenen döngüsünden aldı. Yaktı yüreği yârin hayali, Döngüsüyle kuvvet buldu. Hülyalarla tütsülendi, Kendini, kendine tutsak ettiği her anı... Ve damlasında sessizce, ASHK’ı getirdi kalbinize.

Şifası

Gevşetici ve rahatlatıcı özelliğiyle, gereksiz kaygı ve korkulara son vermenizi sağlayan; ihtiyacınız olduğu anlarda sinirleri kuvvetlendiren ve muhakeme yeteneğini artıran amber, sandal, karabiber üçlüsü, liderlik duygusunu da tetikler. Özellikle toplantı odalarında karar mercilerinde duru bir zihin sağlar. Olumlu duygu ve düşüncelerin kokusudur.

Benzer Ürünler
Akish Oda Kokusu 150ml
Hanımeli | Nergis Çiçeği

Akish’ta olmaktır doğayla ya da yasadıklarımızla senkronize olabilmek, duygu iniş cıkışlarımızı farketmek ve her gelene eyvallah diyebilmek cesurca, açık yüreklilikle ve sevgiyle...
1.400,00 TL
Nevin Oda Kokusu 150ml
Gül | Yasemin | Amber

Sizin için seçkin esanslardan özel olarak hazırladığımız Nevin, yaratılma serüvenini; yedi kat gök, yedi tepe İstanbul ve nefsin yedi kapısından aldı.
1.400,00 TL
Umut Oda Kokusu 150ml

İncir | Sandal Ağacı

Sizin için seçkin esanslardan özel olarak hazırladığımız Umut, yaratılma serüvenini; ASHK'ın, bir bakış, bir muhabbetle başlamasından ve tıpkı kum saatinden akar gibi kalbe Umut'la akmasından aldı.

1.400,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.