akish-iconn.png (32 KB)

Akish Oda Kokusu 150ml

8684420770204
Yorumlar (0)
Yorum Yap
Hanımeli | Nergis Çiçeği

Akish’ta olmaktır doğayla ya da yasadıklarımızla senkronize olabilmek, duygu iniş cıkışlarımızı farketmek ve her gelene eyvallah diyebilmek cesurca, açık yüreklilikle ve sevgiyle...
1.400,00 TL
1.400,00 TL
KOKU NOTALARI

Hanımeli

Hanımeli kokusu, hanımeli çiçeğinden gelen tatlı, hafif baharatlı ve hoş bir kokudur. Bu koku genellikle tazelik, feminenlik ve romantizm ile ilişkilendirilir. Hanımeli kokusu, parfüm endüstrisinde sıkça kullanılan bir bileşendir ve genellikle çeşitli parfümlerde, kozmetik ürünlerinde ve kişisel bakım ürünlerinde bulunabilir. Kokusu genellikle hafif, ferahlatıcı ve duygusal olarak etkileyici bulunur.

rose

Nergis Çiçeği

Nergis çiçeği kokusu, nergis çiçeğinin özünden gelen tatlı, hafif baharatlı ve hoş bir kokudur. Bu koku genellikle tazelik, feminenlik ve zarafet ile ilişkilendirilir. Nergis kokusu, parfüm endüstrisinde sıkça kullanılan bir bileşendir ve genellikle çeşitli parfümlerde, kozmetik ürünlerinde ve kişisel bakım ürünlerinde bulunabilir. Kokusu genellikle hafif, ferahlatıcı ve duygusal olarak etkileyici bulunur.

Ürün Açıklaması

Hikayesi

Akish’ta olmaktır doğayla ya da yasadıklarımızla senkronize olabilmek, duygu iniş cıkışlarımızı farketmek ve her gelene eyvallah diyebilmek cesurca, açık yüreklilikle ve sevgiyle... Bazen esen rüzgarla uyumlanmak, bazen denizdeki dalgalarla dans etmek, bazen de yıldızları takip etmek... akish’ta ol, yaradanla ve kendinle ol... Ashk’la...

Şifası

Mistik ve güçlü etkisiyle, uyarıcı bir kokudur. Antiseptik özelliğine sahiptir. Duygusal ve fiziksel olarak rahatlatır. Stresten arınmanıza ve kalbinizi güçlendirmenize yardımcı olur.

Benzer Ürünler
Nevin Oda Kokusu 150ml
Gül | Yasemin | Amber

Sizin için seçkin esanslardan özel olarak hazırladığımız Nevin, yaratılma serüvenini; yedi kat gök, yedi tepe İstanbul ve nefsin yedi kapısından aldı.
1.400,00 TL
Hayal Oda Kokusu 150ml
Sandal Ağacı | Amber | Karabiber

Sizin için seçkin esanslardan özel olarak hazırladığımız Hayal, yaratılma serüvenini; hayatın hayalle beslenen döngüsünden aldı.
1.400,00 TL
Umut Oda Kokusu 150ml

İncir | Sandal Ağacı

Sizin için seçkin esanslardan özel olarak hazırladığımız Umut, yaratılma serüvenini; ASHK'ın, bir bakış, bir muhabbetle başlamasından ve tıpkı kum saatinden akar gibi kalbe Umut'la akmasından aldı.

1.400,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.